Parafia Chrystusa Króla
Chojnik

Ogłoszenia parafialne na 31 lipca 2022

Sobota, 30 Lipiec 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na 31 lipca 2022

XVIII Niedziela Zwykła – 31 VII 2022

1. Dziękuję za pomoc w sprzątaniu kościoła rodzinom: Szydłowska Karolina. W następną sobotę proszę o pomoc w sprzątaniu rodziny: Kupaj Agnieszka, Niwa Małgorzata.

2. Dziękuję za ofiary składane przy poświęceniu pojazdów na MIVA Polska, która wspiera zakup środków lokomocji dla Misjonarzy.

3. 1 sierpnia obchodzimy 78. Rocznicę Wybuchu Powstania Warszawskiego. Sierpień tradycyjnie jest miesiącem trzeźwości. Zachęcam do dobrowolnej abstynencji.

4. 2 sierpnia we wszystkich kościołach parafialnych można dostąpić dla siebie lub dla zmarłego odpustu zupełnego Porcjunkuli za pobożne nawiedzenie kościoła z równoczesnym zmówieniem Ojcze nasz i Wierzę w Boga.

5. Biuro Parafialne czynne w poniedziałek po Mszy Świętej.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca:

*W czwartek wspomnienie św. ks. Jana Marii Vianneya, patrona proboszczów. Spowiedź od 17.30. O 17.45 modlitwa do Świętego Józefa. Transmisja modlitwy w intencji rodzin i ochrony życia poczętego z Bazyliki Świętego Józefa w Kaliszu od 17.00 w TV Trwam, Radiu Maryja i Rodzina.

*W piątek Spowiedź i Adoracja od 17.00 do Mszy Świętej.

*Objazd Chorych po wakacjach.

7. Do 21 sierpnia wspieramy akcję Caritas „Tornister pełen uśmiechów”. W kościele jest wystawiony karton gdzie będzie możemy składać elementy wyprawki szkolnej, które przekażemy do Caritas w Kaliszu, a ta potrzebującym dzieciom w Ukrainie.

8. Do zakupienia najnowszy numer dwutygodnika diecezjalnego Opiekun w cenie 3,50. W numerze wkładka parafialna Wieczernik.

9. Wszystkim odpoczywającym na wakacjach i urlopach życzę pięknej pogody i pogłębienia przyjaźni z Bogiem. Pracującym na roli i w zakładach pracy życzę Bożego błogosławieństwa i obfitych owoców swego wysiłku.

Ks. Proboszcz Marek Jasianek

W niedzielę: 8.30 i 11.00.

W dni powszechne: 18.00 (17.00 pora zimowa).

Codziennie pół godziny przed Mszą Świętą.

W I czwartek pół godziny przed Mszą Świętą.

W I piątek godzinę przed Mszą Świętą.

Biuro Parafialne

W poniedziałki i piątki po wieczornej Mszy Świętej. Poza I piątkiem miesiąca. W okresie wakacyjnym tylko w piątki.

Wezwanie do chorego w każdej chwili.

Media Społecznościowe

Zachęcamy do obserwowania naszej Parafii w Mediach Społecznościowych:

Profil Parafii - Facebook

Profil Parafii - Instagram