Ksiądz Proboszcz Marek Jasianek (2018-07-02 - nadal)

Kapłaństwo

Data święceń kapłańskich: 2000-05-25  

Biskup wyświęcający: Ks. Biskup Stanisław Napierała Ordynariusz Kaliski

Posługa duszpasterska:

Wikariusz w Parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Sycowie                                                                     

Wikariusz w Parafii Świętego Wawrzyńca w Koźminie Wielkopolskim                                                               

Wikariusz w Parafii Chrystusa Króla w Jarocinie  

Biografia

Data imienin: 25 kwiecień

Urodzony 1 stycznia 1975 roku w Ostrowie Wielkopolskim. Pochodzi z Parafii Konkatedralnej Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika w Ostrowie Wielkopolskim. Pełnił poslugę Kapelana Szpitalii w Sycowie, Koźminie Wielkopolskim i Jarocinie oraz Katechety. Służył jako Kapelan Hufca ZHP w Sycowie oraz Kapelan i Komendant Hufca ZHP w Koźminie Wielkopolskim. Od 16 lutego 2019 roku Wiceprzewodniczący w Radzie Chorągwi Wielkopolskiej ZHP. Od 10 stycznia 2020 roku Kapelan Hufca ZHP w Ostrowie Wielkopolskim. Od 24 stycznia 2020 roku zasiada w Radzie Naczelnej Związku Harcerstwa Polskiego. Od 2 lipca 2018 roku Proboszcz Naszej Wspólnoty Parafialnej.