Ksiądz Kanonik Krzysztof Guziałek (1997-09-27 - 2018-07-01) 20 lat

Kapłaństwo

Data święceń kapłańskich: 1988-06-04

Biskup wyświęcający: Ks. Kardynał Józef Glemp Prymas Polski

Posługa duszpasterska:

Wikariusz Parafii Bł. Królowej  Jadwigi we Wrześni 

Wikariusz Parafii Najświętszego Zbawiciela w Pleszewie

Wikariusz Parafii Ścięcia Św. Jana Chrzciciela w Pleszewie 

Rezydent Parafii Miłosierdzia Bożego w Ostrowie Wielkopolskim

Proboszcz Parafii Chrystusa Króla w Chojniku 

Proboszcz Parafii Świętego Floriana w Pleszewie 

Biografia

Urodzony 23 września 1962 roku w Gnieźnie. Pierwszy Asystent Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Kaliskiej. Kapelan Pleszewskiego Bractwa Kurkowego. W latach 1997-2018 Proboszcz naszej parafii. W 2017 roku biskup kaliski Edward Janiak mianował ks. Krzysztofa Kanonikiem Honorowym Kapituły Kolegiackiej w Kaliszu. Od 2 lipca 2018 Proboszcz parafii św. Floriana w Pleszewie.